Dovolujeme si Vám představit nový osvětlovací pult firmy ETC. Element je vyráběn ve dvou verzích, a to 40 faderů nebo 60 faderů. Obě verze mají 250 kanálů, možno dokoupit dalších 250 kanálů.
ceník  
technické parametry 

    

Nová řada Line Array Compact X208 od Master Audio. VÍCEceník
 
PDF
ke stažení

V průběhu června bude k dispozici nová generace profesionálních mikroportů Sennheiser - evolution wireless G3. Tento systém bude postupně nahrazovat známé a osvědčené mikroporty evolution wireless G2, používané pro svoji spolehlivost v divadlech, na koncertech i  prezentacích. Řada G3, která je s předchozími generacemi kompatibilní, přináší výrazná vylepšení, jako je např. širší VF pásmo (42 MHz), větší počet předvoleb i laditelných přenosových frekvencí (až 1680), možnost změny vysílacího výkonu, osazení vysílačů nabíjecími kontakty, výměnné mikrofonní hlavy, IR přenos parametrů přijímače do vysílače nebo připojení na LAN a řízení parametrů z PC (ew 300 G3/ew 500 G3).

  

Rozšířili jsme naší nabídku osvětlovací techniky o MAC 301 Wash.
Jedná se o LED pohyblivou hlavu typu wash s velmi rychlým a impozantně širokým zoomem.

Ve dnech 31. ledna - 10. února 2009 provedla naše firma kompletní rekonstrukci zvuku včetně inspice a dodávky mikroportů SENNHEISER EW 372 + rozšíření scénického osvětlení v divadle Palace v Praze. Zvuková režie je řešena digitálním pultem TASCAM DM-3200.
Rekonstrukce probíhala za plného divadelního provozu.

Rozšířili jsme naší nabídku osvětlovací techniky o LED color changery. Jedná se o LED svítidla v RGB plně stmívatelné v rozsahu 0%-100% bez počátečního proskoku.
Cena na dotaz.

Dne 26. listopadu 2008 byl instalován osvětlovací pult ETC řady Congo Jr. do Středočeského divadla Kladno.
Pult Congo Jr. nahradil pult firmy Strand lighting řady 300 jež je pro ovládání inteligentních reflektorů zcela nevhodný a pro dnešní požadavky
na scénické svícení zcela nedostatečný.